ул. Пушкинская 30-Б, г. Харьков
Пн-Сб: 10.00 - 19.00
Вс: Выходной
0 0 0 грн.
Корзина пуста
Всего: 0 грн.
Оформить заказ
Каталог товара
КРОСІВКИ З ЖУЙКИ
06.01.2022

КРОСІВКИ З ЖУЙКИ

Як часто кожен з нас засмучується або обурюється, видаляючи жуйку, що прилипла до підошви!


А тепер приємна новина – з появою нових технологій жуйка сама стає підошвою вашого взуття!

З переробленої жуйки створено матеріал Gum-Tec, в якому міститься до 20% використаної жувальної гумки. Її очищають та отримують синтетичну гуму, що надходить на виробництво у вигляді гранул. Потім із гранул виробляють підошву. Екологічна компанія Gumdrop розробила такий матеріал спеціально для вирішення проблем, пов'язаних із покращенням екологічного стану планети та чистоти міських вулиць.

Дизайнер компанії Gumdrop, Anna Bullus, пояснює: «Ми знаємо, що жуйка створюється із синтетичної гуми. І вивчивши її властивості, ми змогли створити новий тип гуми».

Щороку в Амстердамі з доріг зіскребають близько 1,5 тонни жувальної гумки. З міського бюджету на це йдуть колосальні кошти. А з кілограма «жуйних» відходів можна виготовити підошву для чотирьох пар кросівок, причому за якістю підошва нічим не поступається натуральному каучуку. 

Дизайн взуття розроблений компанією Explicit Wear у співпраці з виробником підошви Gumdrop. Верхня частина взуття виготовлена ​​зі шкіри. 

Взуття, вартістю близько 230 $, трохи пахне жувальною гумкою і доступне у двох варіантах – насичено-рожевому (колір фуксії) та поєднанні чорного та червоного кольорів.

При створенні нового матеріалу розробники відштовхувалися від основних параметрів, властивих жувальній гумці – еластичності, довговічності та міцності. Але, на жаль, матеріал самої жувальної гумки згубно позначається на стані навколишнього середовища – це синтетичний полімер, який не розкладається природним шляхом. І якщо недопалки сигарет є першим за поширеністю видом сміття, то жуйка займає чільне друге місце. 

Виробництво необхідних та функціональних виробів зі сміття дозволяє вилучити з навколишнього середовища шкідливі для нього речовини та дати їм нове життя. Важливо бути органічною частиною планети, а не просто використовувати її. Змінити наше життя на краще може кожен з нас, викинувши жуйку в урну, а не на тротуар, тим самим дати сміттю шанс стати чимось новим і корисним, наприклад, підошвою наших кросівок!

Товар добавлен в корзину

Продолжить покупки Перейти в корзину

Товар добавлен в изранное

Для просмотра списка избранных товаров вам нужно