ул. Пушкинская 30-Б, г. Харьков
Пн-Сб: 10.00 - 19.00
Вс: Выходной
0 0 0 грн.
Корзина пуста
Всего: 0 грн.
Оформить заказ
Каталог товара
СТОПА ЯК ПРИЧИНА БОЛЮ В ГОЛЕНІ
13.01.2022

СТОПА ЯК ПРИЧИНА БОЛЮ В ГОЛЕНІ

Досить часто при бігу чи ходьбі в людини виникає біль у гомілці та із зовнішнього боку коліна. Причиною виникнення такого роду болю може служити стопа, точніше, неправильна робота стабілізаторів передньогомілкового та задньоберцевого м'язів. Якщо ці м'язи недостатньо розвинені, недостатньо міцні та накачані, то при ходьбі (або бігу) виникає надмірна пронація стопи. 

В результаті виникає надмірне розтягнення або напруга м'яза гомілки, яке супроводжується больовим синдромом. Біль може виникнути і в місцях кріплення м'язів з зовнішнього боку коліна.

Як правило, при високому арковому зводі стопи і при поперечній плоскостопості присутнє підвищене навантаження на м'язи склепіння стопи, яке передається на задню частину литкового м'яза або м'яза задньої частини стегна. Тобто причиною болю в м'язах гомілки є неправильна робота стопи внаслідок плоскостопості або гіперпронації. 

Якщо ви займаєтеся спортом, зокрема бігом, порадьтеся з тренером. Можливо, болючі відчуття в гомілці викликані неправильною технікою бігу. Якщо ви захоплюєтеся велоспортом, але відчуваєте біль після покатушок, зверніть увагу на налаштування вашого велосипеда. Також причиною виникнення болю в гомілці може бути неправильна хода або невідповідне, безграмотно підібране взуття. 

Обов'язково зверніться до лікаря-ортопеда для більш детального з'ясування причини виникнення болю в гомілці.

Вирішити проблему болю в стопі та гомілці допоможуть ортопедичні устілки, краще індивідуальні. Устілки допоможуть правильно розподілити навантаження на стопу, нівелювати вплив плоскостопості, підтримати поздовжнє склепіння стопи та покращити роботу м'язів-стабілізаторів за рахунок більш статичного позиціонування стопи.

Повернути стопі здоров'я допоможуть лікувальна фізкультура, зміцнення та розтяжка м'язів. Тобто спазмовані та затиснуті м'язи потребують розтяжки, а слабкі м'язи поперечного склепіння стопи або м'язи-стабілізатори – зміцнення та розвитку. І, зрозуміло, необхідно уважно та відповідально ставитися до свого здоров'я, не допускати розвитку хвороби, виконуючи всі рекомендації лікаря-ортопеда.

Товар добавлен в корзину

Продолжить покупки Перейти в корзину

Товар добавлен в изранное

Для просмотра списка избранных товаров вам нужно