ул. Пушкинская 30-Б, г. Харьков
Пн-Сб: 10.00 - 19.00
Вс: Выходной
0 0 0 грн.
Корзина пуста
Всего: 0 грн.
Оформить заказ
Каталог товара
ЕКО-ПОЗИТИВНІ БОТИНКИ ВІД BOTTEGO VENETA
10.02.2022

ЕКО-ПОЗИТИВНІ БОТИНКИ ВІД BOTTEGO VENETA

Рік тому на Тиждень моди в Мілані італійськоий люксовий бренд Bottego Veneta представив повний асортимент біологічно розкладних ботинок. Хоча такий вид взуття відноситься, точніше, до півсапог

Масивні туфлі, що мають круглий ніс і товсту підошву, зовні схожі на сабо або клоги, але тільки з короткою халявою. Про склад матеріалу, з якого виготовлено взуття, , відомо лише те, що це водонепроникний полімер. 

Мода стає більш екологічною та свідомою. Знані Будинки моди все частіше відмовляються від натурального хутра та шкіри для виготовлення одягу та взуття, переходячи на перероблені матеріали, або на матеріали, що перероблюються. Тому були створені незалежні від примх погоди чоботи унісекс з доброзичливого для екології навколишнього середовища матеріалу

ДенієлЛі, креативний директор Bottego Veneta, просто маленький чарівник. Він створив таке грубувате на вигляд, але якесь фруктове взуття. Його соковиті та яскраві кольори схожі на колір натуральних фруктівзелене яблуко, стигла малина, соковитий апельсин або лакриця – вибирайте самі за смаком! 

Еко-позитивне взуття від Bottego Veneta буде довго служити вам, захистить вас від бруду і калюж, а коли зноситься, не завдасть шкоди природі нашої багатостраждальної планети. 

Вартість однієї пари близько 650 грн$. Цікаво, чи вже є китайські версії цього взуття?

Товар добавлен в корзину

Продолжить покупки Перейти в корзину

Товар добавлен в изранное

Для просмотра списка избранных товаров вам нужно